Vyskorychlostní přístup k internetu

Pro zájemce o připojení k internetu jsme připravili různé možnosti a varianty. Nabídka jistě uspokojí jak náročné firemní zákazníky, tak i menší firmy a živnostníky, v neposlední řadě i domácnosti.

Připojení pro jednotlivce a malé firmy


wifi
WiFi
Pro individuální domácí uživatele (rodinné domy, jednotlivci v činžovních domech atd.) nabízíme časově i datově neomezené vysokorychlostní připojení prostřednictvím bezdrátové technologie WiFi.
cable
Cable
Pro domácí uživatele v činžovních domech obytných komplexech nabízíme časově i datově neomezené vysokorychlostní připojení prostřednictvím  technologie Ethernet.
chata
Na chatu
Na chatu, letní byt nebo jen dovolenou v oblastech které pokrýváme naším signálem WiFi se můžete připojit ihned po zplacení zvolené doby s 50% slevou na aktivaci.

adsl
ADSL
Pro domácí uživatele mimo přímý dosah našich technologií, nebo pro ty kteří si z předchozích možností nevybrali, nabízíme časově neomezené vysokorychlostní připojení prostřednictvím  technologie ADSL.

Garantované připojenífwa

Pro náročné zákazníky je určeno kvalitní bezdrátové připojení Fixed Wireless Acces technologií vyhrazeného mikrovlnného spoje s garantovanými vlastnostmi

sdsl

Pro náročné zákazníky bez přímého přístupu k našim technologiím, je určeno připojení  SDSL pronajatým metalickým okruhem s garantovanými vlastnostmi.

kontakty

---