Uživatelská podpora

Všem zákazníkům poskytujeme bezplatně služby našeho dohledového centra 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Než zavoláte linku uživatelské podpory ověřte si správné nastavení vašich zařízení, případně zda nemůže být závada způsobena chybnou manipulací s nimi.

Pro komunikaci s pracovníkem podpory si připravte úplný název subjektu, se kterým byla uzavřena smlouva, uživatelské jméno a heslo pro komunikaci, adresu přípojky, případně další identifikační údaje poskytovaných služeb. Všechny potřebné údaje najdete ve smlouvě a přiložené zákaznické kartě.

Uživatelskou podporu můžete kontaktovat telefonicky na čísle 844 544 544 nebo elektronickou poštou podpora@vasesit.cz

Seznam často kladených otázek

V sekci FAQ se pokusíme o srozumitelné vysvětlení některých pojmů. V případě že zde nenajdete odpověď na vaši otázku, můžete svůj dotaz zaslat na email podpora@vasesit.cz

Pozor na viry !

Stále častěji se setkáváme s nezabezpečenými počítači, které jsou napadeny některým z počítačových virů. Jedná se o počítače vybavené systémy MS Windows, kde nejsou aplikovány opravné záplaty a aktualizace. Antivirový program tyto viry často neodhalí, protože se různě maskují a plánovitě mutují na varianty, které výrobci ještě nezaznamenali. Tyto viry způsobují mimo škod na počítačích uživatelů i přetížení a zpomalení internetových linek. Doporučujeme věnovat nejvyšší možnou pozornost aktualizacím, záplatování vašich Windows a pravidelné, nejlépe každodenní aktualizaci virové databáze antivirového programu.

Náš Tip - Společnost Grisoft, s.r.o. nabízí ke stažení jednoúčelové utility, která umožní jednorázové odstranění nejrozšířenějších vir; a červů.

Jak si předplatit kredit na služby

Služby VS pro domácí zákazníky jsou účtovány pomocí kreditního účtu, ze kterého je, podobně jako u mobilních operátorů, vždy k prvnímu dni nového měsíce odečtena odpovídající částka za objednanou službu.

Platby na kreditní služby se provádějí na číslo účtu vedeného u Raiffeisenbank a.s., číslo účtu 1129694028 kód banky 5500.

Pokud chcete zaplatit kredit na celý rok, můžete získat jako bonus navíc jeden měsíce zdarma. Je však potřeba nám toto předem oznámit telefonicky nebo e-mailem, abychom Vám mohli kredit o takto získaný bonus navýšit.

Testování rychlosti

Ověřte si vaši aktuální rychlost připojení naším online testerem.

Dokumenty

Návody, tipy a triky

Archiv dokumentů

img

---